علی اقتصاد مدیر عامل جامعه کلوب‌داران کیش

یادداشت مدیرعامل جامعه کلوب‌داران کیش در خصوص کلوب سی‌من

انتشار برخی مطالب خلاف واقع، غیر حرفه‌ای و مطرح کردن موضوعات شخصی و خانوادگی و تلاش برای تسویه حساب‌های شخصی، روش به نقد کشیدن ما و مورد تایید ما نبوده و نیست و نخواهد بود.

با تقدیم سلام و احترام

احتراما به اطلاع کیشوندان محترم می‌رساند در پی انتشار برخی اخبار درباره تخلیه کلوب سی-من و حاشیه‌های ایجاد شده پیرامون این موضوع، موارد ذیل جهت تنویر افکار عمومی، معروض می‌گردد :

– کلوب دریایی سی – من ( با مدیریت جناب آقای پیام ریاحی از مربیان قدیمی و باسابقه جزیره کیش ) به قصد ارائه خدمات بیشتر به گردشگران محترم، در حال توسعه و تجهیز بوده که این امر، سوءتفاهماتی را پیش آورد و در نهایت منجر به تخلیه کلوب فوق الذکر گردید. در حال حاضر نیز با تشریک مساعی و مساعدت جناب آقای دکتر سرهنگی ( که اکنون می‌توان با اطمینان بیان داشت ایشان دیگر بر تمام وجوه و امور ، اشراف کامل پیدا کرده‌اند، جناب آقای دکتر نظر پور و دیگر مسئولین سابق و فعلی سازمان منطقه آزاد کیش‌، در حال مدیریت و رفع این سوءتفاهمات هستیم تا این کلوب‌، بار دیگر فعالیت خود را از سر گیرد.

– اینجانب از ابتدای تصدی بر مسند مدیریت عاملی جامعه کلوب‌داران دریایی همواره تلاش داشته‌ام تا پیگیر حقوق اعضای محترم جامعه باشم، از اجرای قانون تا حد توان، صیانت کنم و بدور از هرگونه تعصب و فارغ از هر گونه دسته‌بندی سیاسی و غیر سیاسی، مدافع منافع جزیره زیبای کیش باشم. اینجانب نیز همچون همه شما عزیزان، دغدغه‌مند اعتلا و آرزومند رشد و پیشرفت جزیره کیش هستم و نقد و مطالبه‌گری را ابزاری مهم و موثر در این راه می‌دانم . اما ضمن تشکر از نقد منصفانه و احساسات پاک همه شما عزیزان که دل در گرو سربلندی جزیره زیبای کیش دارید و با وجود برخی اختلاف سلیقه‌ها و تضارب آرا، لازم می‌دانم از زحمات جناب آقاى دکتر نظرپور تشکر و قدردانی نمایم. ایشان از ابتدای قبول مسئولیت در شرکت عمران، آب و خدمات تا امروز، منشاء و مجری تصمیمات مفید و سازنده‌ای برای جزیره کیش بوده و نمی‌توان منکر خدمات ایشان گردید.

انتشار برخی مطالب خلاف واقع، غیر حرفه‌ای و مطرح کردن موضوعات شخصی و خانوادگی و تلاش برای تسویه حساب‌های شخصی، روش به نقد کشیدن ما و مورد تایید ما نبوده و نیست و نخواهد بود.

اینجانب ضمن دفاع از تمامیت جزیره کیش، لختی از حق گویی و حق طلبی دست نکشیده و بدور از هرگونه شائبه سیاسی‌کاری و لابی‌گری، به نقد مدیران مسئول پرداخته‌ام و اعتقاد دارم نباید اجازه داد نقد منصفانه به تخریب و توهین بدل شده و دستمایه امیال برخی افراد قرار گیرد.

در پایان از زحمات جامعه شریف رسانه‌ای و خبرنگاری کیش که تلاشگر عرصه دفاع از کیان جزیره زیبای کیش هستند و دیگر عزیزان که فارغ از تهمت و تعصب، مطالبه‌گر حقوق حقه این خاکپاره دردانه خلیج تا ابد پارس می‌باشند، صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنم.