مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش برای شهادت آیت الله رئیسی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در پیامی شهادت رئیس‌جمهور و هیئت همراه در سانحه سقوط بالگرد را تسلیت گفت.

به گزارش اخبار جزایر به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد کیش، دراین پیام از سوی رحیم سرهنگی آمده است:

“انالله و اناالیه راجعون”

خادم حرم امام رضا (ع ) ، «سید شهیدان راه خدمت» به جمع دوستان شهیدش پیوست.با دلی آکنده ازغم، شهادت سید مردمی، “سید ابراهیم رئیسی” رئیس جمهور کشورمان، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی، دکتر مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، سردار سید مهدی موسوی سر تیم حفاظت رئیس جمهور و دیگر عزیزان همراه را به مردم شریف جزیره کیش و هم وطنان عزیز تسلیت عرض می نمایم.

خدمت به مردم، جهاد در راه خداست و خوشا به سعادت کسانی که در این راه شهید می شوند.حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی سید محرومان و از مردمی ترین روسای جمهور کشور بود و این شهادت اجر خدمت به علی ابن موسی الرضا(ع) و خدمت خالصانه به مردم بود.خداوند ایشان و یاران شهیدش را با شهدای کربلا و شهدای دفاع مقدس محشور بفرماید.

همانطور که رهبر معظم انقلاب(مدظله عالی) فرمودند” هیچ اختلالی در خدمت به مردم پیش نخواهد آمد” خدمتگزاران شما بیش از پیش در خدمت رسانی به مردم شریف و عزیز جزیره زیبای کیش کوشش مضاعف خواهند کرد. “انشاالله”

رحیم سرهنگی

رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش