مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش درخصوص کودک آسیب‌دیده در یکی از مدارس کیش:

مسئولیت دانش‌آموز یتیم کیش بر عهده‌ی حاکمیت است/به‌جد پیگیری خواهد شد

به محض کامل شدن گزارش، حتما با خاطیان به‌شدت برخورد می‌کنیم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش پیرو اطلاع از ظلم به یکی از دانش‌آموزان کیش با تاکید بر وظیفه‌ی خود در حمایت از او، از کتمان اداره آموزش و پرورش ابراز تاسف و خاطرنشان کرد: به محض کامل شدن گزارش، حتما با خاطیان به‌شدت برخورد می‌کنیم.

به گزارش اخبار جزایر، رحیم سرهنگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تالم خاطر از ظلمی که در حق یکی از دانش‌آموزان دبستانی در کیش توسط یک مقام مسئول آموزش و پرورش صورت گرفته، از کتمان این ماجرا توسط اداره‌ی مذکور ابراز تاسف کرد و گفت: با این خطای بزرگ و عدم اطلاع آن به سازمان، جایی برای هیچ‌گونه مماشاتی باقی نمانده است.
وی خاطرنشان کرد: به محض کامل شدن گزارش حتما با خاطیان این اتفاق، به‌شدت برخورد می‌کنیم.
سرهنگی همچنین با بیان این مطلب که “مسئولیت بچه‌ی یتیم، به عهده‌ی بنده به عنوان حاکم جزیره است” گفت: متاسفانه کوتاهی شده است.
جزیره زیبای کیش، “بهشت خانواده‌ها” عنوان گرفته است و مسئولین و مردم این جزیره اجازه نخواهند داد، خطای یک یا دو نفر به پای همه‌ی کیش نوشته شود.
گفتنی است در راستای این همدلی‌ها و اعلام حمایت تعداد بسیار زیادی از خیرین بخش خصوصی و دولتی، ان‌شاءالله اقدامات شایسته‌ای در مسیر خانواده‌ی این کودک یتیم که همراه با خواهر ناتنی خود زندگی می‌کند، در حال شکل‌گیری است.