مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش

روند کاهشی شکایت مسافران از بازارهای کیش

رحمان سادات‌نجفی، مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش، با تاکید بر تشدید هرساله‌ی نظارت‌ها پیش از ایام شلوغی نوروز به جهت مديريت نارضایتی‌های احتمالی یا جلوگیری از هرگونه اجحاف در حق مصرف‌کننده، گفت: به علت نظارت‌های مستمر جامعه بازاریان، خوشبختانه رکورد شکایات نسبت به سال گذشته، روند کاهشی داشته است.

رحمان سادات‌نجفی، مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش، با تاکید بر تشدید هرساله‌ی نظارت‌ها پیش از ایام شلوغی نوروز به جهت مدیریت نارضایتی‌های احتمالی یا جلوگیری از هرگونه اجحاف در حق مصرف‌کننده، گفت: به علت نظارت‌های مستمر جامعه بازاریان، خوشبختانه رکورد شکایات نسبت به سال گذشته، روند کاهشی داشته است.
وی از بهره‌مندی از نیروهای توانمند نظارتی و تشدید بازرسی در ایام پیک مسافر طی سال‌های اخیر خبر داد و افزود: مناطق آزاد نیز در عرصه‌ی نظارت نهایت همراهی را داشته تا گردشگران گرامی با کم‌ترین آسیب احتمالی مواجه گردند.
سادات‌نجفی با اشاره به اندیشیده شدن تمهیدات لازم درجهت تامین مایحتاج ضروری مردم پیش از شروع فصل بهار و نوروز، گفت: طی جلسات مکرر با تامین‌کنندگان موادغذایی و ارسال گزارش کتبی به مدیریت و همچنین بازرگانی سازمان منطقه آزاد کیش، هیچ نگرانی‌ای بابت ارائه‌ی مایحتاج مردم وجود نداشت.