مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش:

رشد ۱۲ درصدی سفر های دریایی و هوایی به جزیره کیش

از رشد 12درصدی سفرهای هوایی و دریایی به جزیره کیش خبر داد.

به گزارش اخبار جزایر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، عزت اله محمدی با اشاره به این که امسال در مقایسه با سال گذشته در بخش ورود و خروج مسافران هوایی و دریایی به مقصد جزیره کیش شاهد رشد ۱۲ درصدی هستیم اظهار داشت: از ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تا ۳ فروردین ۱۴۰۳ تعداد ۱۷۶ هزار و ۴۷۱ نفر از مسیرهای دریایی و هوایی به جزیره کیش تردد داشته اند.

مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش تاکید کرد: در بازه زمانی ۹ روزه آمار ورودی مسافران هوایی و دریایی تعداد ۱۱۱ هزار و ۸۲۴ نفر است که از این تعداد ۶۰ هزار و ۳۸۷ نفر از مسیر هوایی و ۵۱ هزار و ۴۳۷ نفر از مسیر دریایی وارد کیش شده اند.

عزت اله محمدی بیان داشت: همچنین دراین ایام آمار خروج مسافران هوایی و دریایی ۶۴ هزار و ۶۴۷ نفر است که ۴۶ هزار و ۶۷۸ نفر از مسیر هوایی و ۱۷ هزار و ۹۶۹ نفر از مسیر دریایی جزیره کیش را ترک کرده اند.

وی افزود : بر اساس آمارهای ارائه شده در بازه زمانی ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تا سوم فروردین امسال تعداد ۱۱ هزار و ۶۶۶ دستگاه خودرو سواری به جزیره کیش وارد شدند.

گفتنی است در نوروز امسال ایجاد زیرساخت های آنلاین مانند سامانه ticket.kishports.com برای تهیه بلیط از جزیره کیش به بنادر چارک و آفتاب و همچنین اختصاص شماره تلفن چهار رقمی ۴۴۸۸ با پیش شماره ۰۷۶ که به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به میهمانان نوروزی است اقدامات موثری در تسهیل شرایط سفر به کیش و جلب رضایت گردشگران بوده است.