حضور دانشجوی کیشوند در مسابقات بین‌المللی فیزیک

گروه دانشجویان ایران با حضور سیده زهرا حسینی، امین رضا محمودی و ماهان فلاح پور در مسابقات بین‌المللی فیزیک به میزبانی کشور سوئیس شرکت کرد. به گزارش اخبار جزایر، مسابقات جهانی فیزیک (International physics tournoment) به اختصار IPT در سال ۲۰۲۴ به میزبانی دانشگاه ETHZ (ETH Zürich) در Switzerland برگزار شده است. در این مسابقات، […]

گروه دانشجویان ایران با حضور سیده زهرا حسینی، امین رضا محمودی و ماهان فلاح پور در مسابقات بین‌المللی فیزیک به میزبانی کشور سوئیس شرکت کرد.

به گزارش اخبار جزایر، مسابقات جهانی فیزیک (International physics tournoment) به اختصار IPT در سال ۲۰۲۴ به میزبانی دانشگاه ETHZ (ETH Zürich) در Switzerland برگزار شده است.

در این مسابقات، تیم ایران با شرکت در بخش کنفرانس و مسابقه‌ی فیزیک IPT در سال ۲۰۲۴ موفق به دریافت Certificate شرکت‌کنندگان مسابقه و کنفرانس IPT توسط تیم ایران و همچنین کسب گواهی در بخش Pre-selection این مسابقات جهانی شد.

سیده‌زهرا حسینی، دانشجوی کیشوند، که به عنوان سرگروه در این مسابقات شرکت داشت، متولد ۱۳۸۴/۳/۱۰ و دانشجوی رشته دکتری عمومی داروسازی دانشگاه HUMS (Hormozgan unive است که شرکت در مسابقات کشوری PYPT و کسب مدال نقره کشوری و گواهی کشوری شرکت در مسابقات PYPT را در کارنامه‌ی خود دارد.