محسن نظر پور

ثبت بیش از ۳۸ هزار نفر شب اقامت در کمپ های اسکان موقت نوروزی کیش

از 24 اسفند و آغاز پذیرش مسافران در اقامت گاههای نوروزی تا پایان روز یازدهم فروردین 38 هزار و 606 نفر شب اقامت در قالب 9902 چادرشب در مجموعه کمپ های اسکان چادری کیش ثبت شده است.

به گزارش اخبار جزایر به نقل از روابط عمومی شرکت عمران ، آب و خدمات ، محسن نظر پور رئیس کمیته اسکان و خدمات رفاهی ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی با اشاره به اینکه در نوروز ۱۴۰۳ تلاش کردیم تا مسافران نوروزی در فضایی مطلوب از امکانات مناسبی برای اقامت برخوردار شوند گفت: از ۲۴ اسفند و آغاز پذیرش مسافران در اقامت گاههای نوروزی تا پایان روز یازدهم فروردین ۳۸ هزار و ۶۰۶ نفر شب اقامت در قالب ۹۹۰۲ چادرشب در مجموعه کمپ های اسکان چادری کیش ثبت شده است.
محسن نظر پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات با اعلام اینکه امسال برای نخستین بار گردشگران اقامتگاه خانوادگی مصلی از خدمات پزشک عمومی و اینترنت رایگان بهره مند شدند اظهار داشت: در این مدت بیش از ۲۲۴ ویزیت پزشک عمومی و ۸۸۷ مورد خدمات درمانی سرپایی توسط پایگاه هلال احمر به گردشگران این اقامتگاه ارائه شده است . ۳۱۰۰ نفر از گردشگران هم از خدمات اینترنت رایگان و ۵۰۰ نفر از مسافران نوروزی از خدمات خشکشویی مستقر در کمپ مصلی استفاده کردند.
رئیس کمیته اسکان و خدمات رفاهی ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی گفت: با هدف ایجاد فضایی مفرح و شاد برای خانواده ها نیز گروهی از هنرمندان رسانه ملی برنامه های فرهنگی شادی را در کمپ خانوادگی مصلی اجرا کردند و تا کنون ۱۰۰ جایزه از جمله ۶ کمک هزینه سفر به مشهد مقدس به گردشگران اهدا شده است.
همچنین در راستای دسترسی سریع مسافران به خدمات گردشگری و تفریحی ، پیشخوان (کانتر) گردشگری در کمپ مصلی مستقر شد که تا پایان روز یازدهم فروردین بیش از یک هزار مسافر از خدمات این پیشخوان با اعمال تخفیفات مناسب بهره مند شدند.
به گفته رئیس کمیته اسکان و خدمات رفاهی ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی علاوه بر امکانات رفاهی و خدماتی و پذیرش ۲۴ ساعته در اقامت گاههای چادری، ماموران آتش نشانی و حراست فیزیکی نیز با هدف تامین امنیت کامل و ایمنی گردشگران به طور دائم در محل‌های اسکان موقت چادری مستقر هستند.