رییس ستاد مرکزی سعید جلیلی اعلام کرد:

تشکیل ستاد وحدت در کیش

ماکان شیدایی رئیس ستاد مرکزی سعید جلیلی در منطقه آزاد کیش از تشکیل ستاد وحدت خبر داد و افزود: احکام روسای ستادها در نشست امشب دهم تیرماه در محل ستاد مرکزی تقدیم خواهد شد.

ماکان شیدایی، با قدردانی از ستادهای مردمی و حضور مردم دغدغه‌مند و آگاه کیش در حمایت از دکتر جلیلی، از تشکیل کمیته‌ی “به وقت وحدت” خبر داد.
رئیس ستاد مرکزی سعید جلیلی در کیش، با تاکید بر اهمیت تقویت جبهه‌ی انقلاب، با اشاره به اعلام حمایت محمدباقر قالیباف از کاندیداتوری سعید جلیلی و دعوت از طرفداران خود برای رای به وی، گفت: پیرو ائتلاف با ستاد مرکزی محمدباقرقالیباف و ستادهای مردمی وی، امشب دهم تیرماه احکام “ستادهای وحدت” تقدیم روسای آن‌ها خواهد شد.
ماکان شیدایی _ که با حکم یاسر حزباوی رئیس ستاد استان هرمزگان به بخشداری کیش به عنوان رییس ستاد انتخاباتی سعید جلیلی در این منطقه معرفی شده است _ زمان و مکان این نشست را، امشب یکشنبه دهم تیرماه در محل ستاد مرکزی دکتر جلیلی اعلام کرد.

گفتنی است، ماکان شیدایی در ادوار گذشته نیز به عنوان رییس ستاد دکتر جلیلی در جزیره کیش معرفی شد ، که بعد از انصراف ایشان به نفع شهید جمهور ، با ستاد انتخاباتی شهید ابراهیم رئیسی ائتلاف کرد.