مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش:

امنیت کشور مرهون حضور همه جانبه ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح است

رحیم سرهنگی و هیات همراه بعد از ظهر چهارشنبه 29 فروردین با حضور در پایگاه هوایی با سرهنگ جواد خسروانی فرمانده پایگاه پدافند هوایی جزیره کیش دیدار کرد.

به گزارش اخبار جزایر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در این دیدار ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای ۸ سال جنگ تحمیلی و نقش ارتش جمهوری اسلامی ایران در حفاظت از استقلال و تمامیت ارضی کشور گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران تحت تدابیر و منویات فرماندهی مقام معظم رهبری، روز به روز مقتدرتر، فعال‌تر و منسجم‌تر از همیشه مأموریت‌های خود را به انجام می‌رساند.

وی با ارج نهادن به زحمات بی دریغ و مسئولانه نیروهای متعهد و سخت کوش پدافند هوایی جزیره کیش که مخلصانه در دفاع از این خطه از کشورمان می کوشند؛ افزود: به مدد همت و تعهد متخصصان و دانشمندان داخلی دستاوردهای عظیم و گرانبهایی در عرصه توانمندی‌های نوین نظامی و دفاعی بدست آمده است.

سرهنگی ادامه داد: حضور ارتش در حفظ و حراست از مرز‌های کشورمان و خدمات رسانی به مردم در مناطق محروم جامعه و یاری رسانی آنان در حوادث و اتفاقات ناگوار در کنار سایر نیرو‌های مسلح، مایه اطمینان و آرامش خاطر مردم شده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به نقش ارتش در رقم خوردن افتخار بزرگ در عملیات وعده صادق گفت: عملیات وعده صادق هیمنه رژیم صهیونیستی را فروریخت و روحیه نشاط را در میان مردم تقویت کرد.

سرهنگ جواد خسروانی فرمانده پایگاه پدافند هوایی با تقدیر از حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و هیات همراه در پایگاه هوایی و با تبریک روز ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتش دارای نیروهای متخصص، آموزش دیده و برخوردار از اطلاعات نظامی، فناوری‌ها و نوآوری‌های است که در خدمت دفاع از ایران اسلامی است.

وی با تبریک اقدام تاریخی نیرو‌های مسلح ایران علیه رژیم غاصب صهیونیستی گفت: ارتش در کنار سپاه و با همکاری وزارت دفاع حماسه ای آفریدند که اقتدار ایران اسلامی را به جهانیان به اثبات رساند.

فرمانده پایگاه پدافند هوایی کیش با بیان این که با حماسه و قدرت‌نمایی بزرگ نیرو‌های مسلح کشورمان، ضربه بسیار سنگینی به رژیم صهیونیستی وارد شد؛ تاکید کرد: امروز بازدارندگی کشور به حدی است که به کوچکترین تهدیدات نظامی پاسخ می دهد و عملیات اخیر تحقق وعده‌ای دقیق و صادق بود که همه به آن اعتراف دارند.

گفتنی است در این دیدار علیرضا فاطمیان پور معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان، مهدی قاسمیان مشاور و مدیرکل حراست، مهدی خانعلی زاده مدیر روابط عمومی و امور بین الملل، محمد عبدالهی دستیار ویژه و رئیس دفتر مدیرعامل این سازمان و ابراهیم فرجادی رئیس اداره امور ایثارگران و ارتباطات مردمی حضور داشتند.